Veterinární genetická laboratoř GenRex s.r.o.

je společnost nabízející nejrůznější genetické testování zvířat přesně podle potřeb a požadavků zákazníků. Zaměřujeme se na genetické profilování, identifikaci a některá geneticky podmíněná onemocnění.

Naším hlavním cílem je spokojenost našich zákazníků. Té dosahujeme díky dodržování následujících tří bodů:

Odvádíme špičkovou práci splňující nejpřísnější evropské požadavky na kvalitu

Vysoké kvality dosahujeme zejména díky bohatým zkušenostem našich zaměstnanců. Těmi jsou přední odborníci v oblasti genetiky živočichů s bohatou vědeckou i aplikovanou praxí. Navíc díky těsné spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze udržujeme úzký kontakt s nejnovějšími vědeckými objevy a okamžitě je přenášíme do praxe. Naše služby zákazníkům se vyvíjejí.

Naše práce je rychlá a získané výsledky okamžitě předáváme našim zákazníkům

Průměrná doba zpracování vzorku je 14 dní od jeho zaslání. Nejdelší garantovaná doba analýzy jsou tři týdny, v praxi je ale drtivá většina vzorků zpracována rychleji. Po ukončení analýzy obdrží zákazník elektronicky ověřený certifikát, který jej podrobně seznámí s výsledky analýzy. Případné dotazy ze stran zákazníků řešíme operativně za využití elektronické komunikace.

Naše služby nabízíme za nejlepší cenu na trhu

Nízké ceny dosahujeme zejména díky dlouhodobě optimalizované síti dodavatelů potřebného analytického materiálu. Mezi naše dodavatele patří přední čeští, evropští i američtí producenti genetických analytických materiálů. Naše bohaté zkušenosti jsou navíc zárukou, že za nízkou cenu nabízíme nejlepší dosažitelnou kvalitu splňující veškerá evropská kritéria.


Tým veterinární genetické laboratoře GenRex

Mgr. Barbora Černá Bolfíková, PhD

vědecký manažer

Barbora získala magisterský i doktorský titul na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2010 působí jako odborná asistentka na Fakultě tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze, kde se věnuje základnímu i aplikovanému výzkumu genetiky volně žijících i domestikovaných zvířat s důrazem na hybridizační události a genetiku psovitých šelem. Během své práce prováděla genetické analýzy živočišných vzorků pro mnoho českých i zahraničních organizací jako například ZOO Praha (ČR), hnutí DUHA (ČR), či NSW Department of Primary Industries (Austrálie)

Ing. Milena Jindřichová

technický manažer

Milena získala inženýrský titul na Fakultě tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze. Zde se i nadále věnuje výzkumu genetické variability psích plemen se zvláštním zřetelem na genetiku Československého vlčáka a problematiku hybridizací psů s vlky. Milena má bohaté zkušenosti jako veterinární sestra.

RNDr. Jiří Černý, PhD

jednatel

Jiří získal doktorský titul z molekulární a buněčné biologie a genetiky na Přírodovědecké fakultě Jihočeké univerzity v Českých Budějovicích. V současné době působí v Biologickém centru Akademie věd ČR, kde se věnuje výzkumu členovci přenášených nákaz.